TopBuzz Video

TopBuzz Video Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 104 MB
  • Version 4.5.8
  • Dil Türkçe
  • Firma TopBuzz
TopBuzz Video uygulaması mobil cihazınız aracılığıyla sizlere sınırsız eğlence sunuyor.

2017'nin en popüler mobil uygulaması olarak seçilen TopBuzz Video uygulamasına sizde sahip olun ve mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu sınırsız eğlence dünyası sizleri bekliyor. Ödüllü uygulamamız sizleri keyiflendirmek ve sizlere mobil cihazınız ile eğlenceli videolar yazılar ile buluşturacaktır. 

Mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz TopBuzz Video uygulaması zamanınızı boşa harcamadan veya paranızı harcamaksızın sizi bilgilendirmek için en çok paylaşılan ve eğilimli viral videolar bulmanızı sağlar! Günümüz modern çağında, eğilimli içeriğinizi istediğiniz zaman kullanmanız gerekiyor. Yapay zeka ile desteklenen algoritması, yüksek kaliteli kısa videoları ve GIF'leri doğrudan size sunan TopBuzz uygulamasını kahvenizi yudumlarken eğlenmek için kullanabilirsiniz. 

Son zamanların en hit videolarını, gıflerini takip etmek sizleri eğlendiriyorsa TopBuzz uygulaması işinizi görecek ve sizleri eğlence dünyasına götürecek kaliteli bir mobil uygulama olup kullanıcılarını kendisine bağlamayı başarmıştır. Piyasasının en yeni uygulamalarından olup, en güncel hali ile sizleri eğlendirmek için bekleyen TopBuzz uygulamasına sizde ücretsiz sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
TopBuzz Video indir